Kontakt

Uni-Med Gabinety Lekarskie i Stomatologiczne

Milena Trawińska - specjalista ds. Obsługi Pacjenta

ul. Wielkopolska 24/3 70-451 Szczecin

Telefon:

+48 791 703 900

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

 • Profesjonalny ortodonta Szczecin

  Gabinety stomatologiczne. Uni-Med w Szczecinie zapraszają na profesjonalne usługi z zakresu ortodoncji. Jeśli Twoim problemem jest wada zgryzu nasza oferta pomoże Ci w uzyskaniu wymarzonego, pięknego uśmiechu. Nasz wykwalifikowany ortodonta Szczecin obejrzy, zdiagnozuje i wdroży plan leczenia, który w zależności od stopnia wady, a także od wieku Pacjenta będzie dostosowany i stopniowo realizowany przez dany okres czasu.

  Uśmiech i piękne zdrowe zęby są bardzo istotne w życiu każdego człowieka. Jest to kompleks wielu pacjentow. Wada zgryzu może utrudniać właściwe funkcjonowanie w społeczeństwie i zabierać poczucie pewności siebie. Nasz zdolny i wyspecjalizowany w swej dziedzinie ortodonta Szczecin może zmienić nie tylko wygląd, ale także samopoczucie danej osoby. Zapraszamy do Uni-Med.

 • Leczenie ortodontyczne Szczecin aparatami stałymi lub ruchomymi

  Uni-Med to placówka, w której wdrażamy kompleksowe leczenie ortodontyczne w Szczecinie. Nie od dziś wiadomo, że każdy z nas jest inny, dlatego też leczenie dobierane jest indywidualnie do każdego Pacjenta. Wszystko zależne jest od wieku, stopnia zaawansowania  wady oraz stanu uzębienia. W przypadku młodszego pacjenta zazwyczaj stosowany jest aparat ruchomy, gdyż uzębienie i układ szczęki w młodym wieku nie są jeszcze do końca ukształtowane i wciąż się zmieniają.

  Leczenie ortodontyczne w Szczecinie u osób dorosłych wygląda zupełnie inaczej niż u małych Pacjentów. Tutaj stosowane są zazwyczaj aparaty stałe. Leczenie w zależności od wady zgryzu trwa najczęściej około 2 lat. Aparaty stałe składają się z zamków przyklejanych do zębów specjalnym klejem, który chroni szkliwo oraz elementów takich jak: łuki, sprężyny i łańcuszki, które są wymieniane w trakcie leczenia. Zamki mogą być wykonane z różnych materiałów.

 • Wysokiej jakości aparaty ortodontyczne Szczecin

  Aparaty ortodontyczne Szczecin dobierane i dopasowywane są indywidualnie do każdego Pacjenta. W zależności od wady i wieku Pacjenta możemy wyróżnić aparaty stałe i ruchome. Uni-Med to kompleks gabinetów medycznych, w których świadczy się usługi z zakresu różnych specjalizacji. Ortodoncja jest jedną z nich. Wszystkie osoby, których problemem jest wada zgryzu, bądź niestetyczne zęby i marzą o pięknym, zdrowym uśmiechu zapraszamy do Uni-Med w Szczecinie.

  Uśmiech jest wizytówką człowieka. Estetyczny wygląd może wpłynąć na życie poprawiając jego jakość i poczucie pewności siebie. Uni-Med to doświadczony zespół lekarzy, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje. Korzystając z najnowszych metod leczenia wdrażają skuteczne plany i dobierają odpowiednie aparaty ortodontyczne. Kierujemy się priorytetami jakimi są zdrowie i dbałość o każdego Pacjenta. Oferta zabiegów spełni oczekiwania!